Aktuāli!

Skolas kanceleja darbu atsāk 11.augustā.

Skolas bibliotēka atvērta no 17.augusta.

 

Klašu aktivitātes

2. d klase sociālo zinību stundā iziet Ikšķiles ielās
2019-10-09

"Lai Jums jauka diena!" Ar šādiem vārdiem 2. D klases skolēni, kopā ar klases audzinātāju 9. oktobra pelēkajā rītā, iepriecināja Ikšķiles ielās esošos gājējus. Otrklasnieki jauku dienu novēlēja arī pastā esošajiem pircējiem un pārdevējiem, sasveicinājās ar sētniekiem un vienkārši garām gājējiem, sveicot tos ar āboliem un pašu gatavotiem apsveikumiem. Apsveikumos bērni vēlēja gan veselību, gan izdevušos dienu ikvienam!

Bērni paši priecājās, ka iepriecināt ir patiesībā tik viegli, ka kopā to darīt ir jautrāk un drošāk. Iznākuši no “Ozoliņa konditorijas”, bērni saprata, ka pašu zīmētās apsveikuma kartiņas jau izbeigušās un nedaudz saskuma. Iepriecināt varētu vēl un vēl, jo iepriecinot citus, mēs paši kļuvām ļoti priecīgi!  Mācījāmies, ka ne vienmēr iepriecinot citu, ir jāgaida, ka par to kāds noteikti pateiksies vai kaut ko iedos. Jāsaka gan, ka mūsu nelielajā pārgājienā mūs ar labiem pateicības vārdiem aplaimoja gan ikviens sveicienu saņēmušais ikšķilietis, gan tirgus sievas, kuras bērnus cienāja ar plūmēm.

Norunājām ar bērniem, ka iepriecināt vienam otru  jācenšas  ne tikai “Labo darbu nedēļā”, bet gan katru dienu, jo tā mēs paši kļūstam labāki, priecīgāki.

2. d klases audzinātāja Kristīne Garklāva