Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Klašu aktivitātes

Kā 2.c iepriecināja 1.d klasīti
2020-02-24

Kādā vēsā, bet skaistā februāra rītā pārsteidzām 23 pirmklasniekus, pirmkārt, jau ar skaitlisko pārsvaru (mēs - veseli 29J!)  Sākumā bērni nesaprata, kāpēc mēs dziedam viņiem Vinnija Pūka dziesmiņu un vispār esam ieradušies. Kad tika paskaidrots vizītes mērķis, mazo bērnu sejās iezagās smaids, jo patīkami taču, ja atnāk ar prieku un dāvanām.

Tā kā esam kaimiņi, tika izteikts piedāvājums draudzēties. Ilgtermiņā! Katrs pirmklasnieks dāvanā saņēma Raimonda mammas pašceptos cukurgailīšus un Lieldienu kaktusa zariņu kopā ar “šefu” no 2.c klases. Pētījums jāveic kopā - kad zariņš apsakņosies, kopā ar jauniegūto draugu tas būs jāiestāda puķu podā un kopā jākopj. Jau pēc stundas skolēni skrēja skatīties - varbūt jau ir saknītes? ;)

Līdz ar to, pateicoties šai prieka akcijai, katrs mazais 1.d klasītes skolēns tika pie drauga, ar kuru starpbrīdī var parunāties, palūgt padomu vai atrisināt kādu problēmsituāciju.

Prieks, ka labā ideja arī  praktiski darbojas, jo nākamajā dienā daži mazie bija atbildes vizītē mūsu klasē, viņi meklē savu draugu, parunājas, apmainās ar konfektēm, katru dienu seko līdzi pētījumam un kas zina- varbūt kādreiz aizies arī uz bibliotēku vai kopā izpildīs mājas darbus?

Jebkurā gadījumā - mēs visi esam ieguvēji, jo, iegūstot draugus, paplašinot paziņu loku, būt par kādu atbildīgam - tas arī mums pašiem liks ātrāk kļūt atbildīgākiem un prātīgākiem.

2.c klases vārdā - skolotāja Aija Katkovska