Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Klašu aktivitātes

Labo darbu maratons
2020-10-14

“Labu darīt ir atdot no sava spēka citiem. To spēj tikai tas, kam ir daudz spēka. Saule ir stipra. Un laba sirds ir stipra.” ( Rainis)

Labo darbu maratona ietvaros Latvijas sabiedrība tika aicināta paveikt lielus vai mazus darbus, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku vai piedalīšanos.

4.b.klase sniedza savu atbalstu Ulubeles iemītniekiem, lai rudenīgajās un ziemas dienās, būtu vairāk siltuma. Skolēni atzina, ka sniedzot atbalstu, viņi kā klase vairāk saliedējās, jo šogad ir ne tikai jauni klases biedri, bet arī jauna klases audzinātāja Sanita Tauriņa.

Labo darbu maratona ietvaros pie 4.a klases ciemojās 8.c klases jaunieši, lai kopā pavadītu laiku sportiskā garā. Šī sadarbība ar klases audzinātāju Sarmītes Viļumas un Zanes Hartmanes dalību ir jau izveidojusies ka tradīcija: lielie brāļi un māsas sagatavo mazos lielajai skolai.

5b klases skolēni devās pārgājienā uz “Zilajiem kalniem”, pa ceļam aktīvi nodarbojoties ar “miskastingu”, sakopjot apkārtni. Satiekot arī glābējus treniņa procesā!

5.c klase ar savu klases audzinātāju Sandu Ziemeli-Miezīti devās rudenīgā pastaigā pa Ikšķili ar mērķi - ja redzi ceļā ko nomestu - pacel! Skaisti dzīvot sakoptā vidē!

7.e klases jaunieši ar savu skolotāju Barbu Lielbārdi un dažiem vecākiem viesojās un darbojās Mežavairogos.

1.d klase kopā ar klases audzinātāju Agitu Dembovsku devās uz Ikšķiles mini Zoo, apskatīja zvēriņus, aiznesa tiem dārzeņus un arī pastrādāja - grāba lapas.

5.d klase kopā ar audzinātāju Edīti Eglīti nolēma dzīvnieciņus apciemot Ulubelē. Bērni kopā ar savām ģimenēm sagatavoja dzīvniekiem dāvanas - ēdamo, segas, rotaļlietas, ziedojumus, lai palīdzētu patversmes saimniekiem kopt un uzturēt  lielo saimi.

12.oktobrī uz Ulubeli tika nogādātas 3.d, 4.b, 5.e, 6.d, 8.a, 9.b, 9.c klašu sarūpētās dāvanas dzīvnieku patversmes dzīvniekiem. “Aizbraucot, bijām pārsteigti par lielo daudzumu dzīvnieku, kuru stāsti par nonākšanu patversmē ir skumji un galvenokārt sāpīgi. Paskatoties dzīvnieku acīs, tos noglāstot, sajutām un vēlreiz pārliecinājāmies, ka dzīvniekiem, tāpat kā cilvēkiem, ir vajadzīgs mīļums, sirsnība un kopā būšana - tā ir viņu vislielākā laime - atrast savu ģimeni. Tāpēc vislielākais atbalsts patversmei ir atbildīga un labi izvērtēta dzīvnieku adopcija, jo īsti laimīgi viņi var būt tikai savās mājās, kopā ar savu ģimeni, savu cilvēku.“ Tādas bija skolēnu pārdomas pēc Ulubeles apciemojuma.

Tik daudz laba mums kopā ir izdevies paviekt Labo darbu maratona laikā! Paldies visiem par dalību!

Foto un aprakstus lasiet skolas FB profilā!