Mēs lepojamies

Mūsu skola ieguvusi 4.vietu skolu reitingā!
2023-11-29

Draudzīgā Aicinājuma fonda 2023. gada Skolu reitingā  Ikšķiles vidusskola ievietojusies augstaja 4.vietā ar tikai 0,001 punktu atpaliekot no 3.vietas ieguvēja!

Šī skolu reitinga mērķis ir izveidot objektīvu skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Par datu bāzi tiek izmantoti Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultāti. Ar reitingu var iepazīties Draudzīgā Aicinājuma fonda tīmekļa vietnē.

Patiesi lepojamies ar mūsu skolēnu augstajiem centralizēto eksāmenu rezultātiem, kas ļāvuši mūsu skolai ieņemt tika augstu pozīciju šajā reitingā. Esam pateicīgi skolotājiem par ielguldīto darbu!