Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

11.janvāris - starptautiskā PALDIES diena!
2020-01-11

Vai zinājāt, ka 11.janvāris ir starptautiskā PALDIES diena?
Šonedēļ daudzii Ikšķiles vidusskolas 5.-12.kl.skolēni, vairāk nekā ik dienu, aizdomājās par "Paldies!", diskutēja par pieklājību, manierēm, kulturālu uzvedību, īpaši padziļinātas sarunas izveidojās ar 5. un 6.klases skolēniem, kuriem jau tajā pašā brīdī izgaismojās pirmie rezultāti - puiši palaiž meitenes pa priekšu klasē un "paldies" šonedēļ skanēja īpaši bieži, tāpat kā "lūdzu".
Vērtīgākais? Vienošanās, ka paliekam "uz šāda viļņa" un turpinām visu semestri, ne tikai šonedēļ.

Paldies skolotājām Sandai Ziemelei - Miezītei un Kristinei Bezzubovai par radošo mācību procesu, izveidoto "Paldies stūrīti", lai arī citi skolēni varētu apskatīt daļu no radošajiem darbiem! Pa ldies skolēniem par skaistajiem darbiem, no kuriem staro mīlestība. Tas sasilda dvēseles ne tikai pašiem, bet arī citiem. Lai katra diena ir PALDIES dienu noskaņās!

Inguna Bērziņa