Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

3.a - Sporto visa klase!
2019-11-01
Ikšķiles vidusskolas 3.a klase ar klases audzinātāju Zani Hartmani un sporta skolotāju Diānu Grīnbergu jau otro gadu piedalās projektā "Sporto visa klase" atklāšanas pasākumā Arēna Rīga.
Tāpat 3.a klase startēja “Sporto labākai dzīvei” izaicinājumā, lai radītu savu unikālo vingrojumu un dalītos ar radošām receptēm veselīgām brokastīm. Pie uzvarētājiem dosies ciemos “Sporto labākai dzīvei” komanda, lai piedāvātu gūt jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un noskaidrotu labāko klasi īpaši sagatavotās disciplīnās. Sacensības norisināsies trīs pieteikto klašu starpā, pie katra no konkursa uzvarētājiem, iepazīstot Rimi Bērniem ekspertes Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinot spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs un Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā pagatavojot veselīgu maltīti.
Nesen tika saņemta ziņa, ka no visām klasēm mūsējie ar savu video pieteikumu (to noskaties galerijā) tikuši to 19 labāko vidū, kas tālāk piedalīsies Rimi konkursā par vērtīgu dāvanu karti.
3.a kopā ar 3.c un 1.c cīnīsies par uzvaru, piedaloties Rimi organizētajās sacensībās. Turēsim īkšķus!
Vairāk bildes un arī pieteikuma video Rimi konkursam, skolas mājas lapā šeit.