Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

5.klašu saliedēšanās pasākums "Lapu vētrā"
2019-10-31

31.oktobrī notika 5.klašu saliedēšanās pasākums "Lapu vētrā", kuru organizēja 11.klases skolēni Katrīna, Matīss un Toms. Šis bija projekta darbs mākslinieciskajā pašdarbībā, kurš veicināja 5.klašu sadarbību un skolas iekšējo kārtības noteikumu izpratni, caur dažādām etīdēm.

Pasākums norisinājās divās daļas. Pirmā - klases saliedēšanās, kurā skolēni piedalījās un radoši izpaudās, izspēlējot dažādas situācijas, saistītas ar iekšējās kārtības noteikumiem. Kopā radoši darbojoties, skolēni atgādināja sev un citiem- kādi ir svarīgākie iekšējās kartības noteikumi un vai skolēni izprot šos noteikumus, piemēram, mācību procesā nedrīkst lietot telefonu vai pieklājīga apģērba vilkšana uz skolu.

Otrā daļa - Rudens lapu ballīte, kurā skolēni dejoja un iesaistījās dažādās aktivitātēs, kā "Māja, Suns un Zemestrīce" , "Zumbas kustību iepazīšana" un tradicionālā ballīšu spēle, kurā dalībnieki iet pa apli un cenšas netikt iesprostoti, kad tilts nolaižas mūzikai apstājoties. Pasākuma viesmākslinieks - brīvprātīgais jaunietis no Tunisijas Nabils Bengaieds ar deju grupu mācīja skolēniem zumbu. Piektklasnieki ļoti aktīvi un ieinteresēti piedalījās ne tikai Nabila sagādātajā aktivitātē, bet arī spēlēs, kurās priecīgi iesaistījās arī šī pasākuma organizatori.

Laiks aizritēja ļoti ātri un interesanti, par ko parūpējās arī DJ no Salaspils Māris Liepa, atskaņojot visiem tīkamu mūziku. Mūziku izbaudīja gan piektklasnieki, gan paši organizētāji. Par savu ieguldījumu, pieredzi, veiksmēm un arī kļūdām, 11.klases skolēni gatavos detalizētu prezentāciju, lai aizstāvētu savu projekta darbu. Bet 5.klases skolēni un viņu klases audzinātājas, kurām bija jāvērtē 11.klases skolēnu paveiktais, saka paldies par šo pasākumu!