Aktuāli!

Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

 

 

Notikumi

9. klašu izlaidums aizvadīts
2020-06-15

Mūsu skolas direktore Ginta Liepiņa šī gada 9.klašu izlaidumu sāka ar šādiem vārdiem: "Noslēdzies viens no neparastākajiem mācību gadiem. Šogad gan skolotāji, gan skolēni, kā arī vecāki, saskarās ar daudziem dažādiem  izaicinājumiem. No vienas puses mums nebija iespēju piedzīvot kopējo eksāmenu satraukumu, kopā būšanu vienam ar otru un vienam par otru. Bet ieguvām jaunas prasmes – uzņemties atbildību par savu darbu, plānot un organizēt savu laiku. Novēlu jums nekad nepalikt pieticības malā, vienmēr censties izvirzīt arvien jaunus mērķus un tos arī sasniegt!"

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un domes priekšsēdētāja vietnieks Mariss Martinsons šogad dāvāja katram absolventam īpašu grāmatu: “Ikšķiles novads. Vieta, kur sākās Latvija.” Kā arī, lai sekmētu skolēnu motivāciju mācīties, pašvaldība izcilākajiem absolventiem pasniedza naudas balvas.

Mazliet citādāk kā citus gadus aizritēja mūsu 9.klašu absolventu izlaidumi - ar divu metru distancēšanos un cimdiem. Lai ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus, vienā dienā organizējām piecus izlaidumus! Cik dažādi esam mēs paši, tik atšķirīgi, bet sirsnības un prieka pilni mūsu izlaidumi noritēja Ikšķiles estrādē kopā ar vecākiem, skolotājiem un pašiem tuvākajiem!

Šogad Ikšķiles vidusskolu absolvēja:

9.A klase (klases audzinātāja Solvita Zirne);
9.B klase (klases audzinātāja Ilze Ļeonova);
9.C klase (klases audzinātāja Sanda Ziemele Miezīte);
9.D klase (klases audzinātāja Diāna Grinberga);
9.E klase (klases audzinātāja Ieva Rasima).

Par absolventiem vairāk lasiet šeit.

Paldies 8.klasēm un audzinātājām Montai, Gintai, Kristinei, Ligitai par tradīciju turpināšanu - estrādes pušķošanu un apsveikumiem, mūsu stiprajai un vienotajai komandai par izturību, pirmajiem dokumentiem, domei - par īpašo Ikšķiles grāmatu, un ikvienam par prieku, ko sniedzāt!
Vecākiem - paldies par sirsnīgajiem vārdiem un dāvanām skolai!
Īpašais paldies mūsu ansamblim - Paulai, Marijai, Alisei, Mikum, Ģirtam un mūsu Lindiņai par sirsnīgajām dziesmām!

Noslēgumā absolventiem mūsu direktore novēlēja saulainu un piedzīvojumiem bagātu vasaru.

Uz tikšanos rudenī, mēs Jūs gaidām Ikšķiles vidusskolā!

Foto skolas galerijā.

Reportāža par izlaidumu arī ikskile.lv