Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Angļu valodas nedēļa sākumskolā
2018-02-19

Angļu valodas nedēļa Ikšķiles vidusskolā "Very fishy English week." norisinājās no 12.-16.februārim.

Angļu valodas nedēļa sākumskolā sākās ar stāstu par mazu zivtiņu Tedleru (Tiddler, The Story telling fish by Julia Donaldson). Tidlers ir maza zivtiņa, kurai bieži sanāca kavēt skolas sākumu. Tidlers tāpēc izdomāja patiesus un ne tik patiesus stāstus par to, kur ir bijis un kas ar viņu ir noticis.

Arī galvenais šīs nedēļas uzdevums skolēniem bija iepazīt zemūdens pasauli, apgūt jaunus vārdus angļu valodā un veikt citas aktivitātes. Galvenais uzdevums šajā nedēļā bija izgatavot plakātu "Underwater World" (Zemūdens pasaule), aprakstīt, kādas zivis vai dzīvnieki tur redzami. Visas sākumskolas klases izveidoja burvīgus darbus un izvēlēties labākos bija grūts uzdevums. Skolas koridori tagad ir pārvērtušies par zemūdens pasauli, tik brīnišķīgi un skaisti!

Par radošāko darbu autoriem tika atzīti:

1.klašu grupā Gabrielu Auzāni no 1a klases

2. klašu grupā Kristoferu Ventinieku no 2c klases

3.klašu grupā Sofiju Stoleri no 3a klases

4.klašu grupā Mārtiņu Rulli no 4d klases

Šajā nedēļā 3. un 4. klasēm notika angļu valodas Olimpiāde. Šajā Olimpiādē skolēniem tika pārbaudītas pašreizējās zināšanas ar mazliet āķīgiem uzdevumiem.

Noskaidrojās, ka

3.klašu grupā 1.vieta Leldei Elizabetei Ešentālei 3.d klase., 2.vieta Ancei Kupčai  3b klase un Marselam Damianam Āboliņam 3.d klase., 3.vieta Jūlijai Brokai 3.c kl.

4.klašu grupā 1.vieta Annai Emīlijai Grasei 4.e klase., 2.vieta Laumai Atholdei un Kristapam Kurtišam 4.e klase., 3.vieta Evelīnai Zucei 4.c klase.

Piektdien visas sākumskolas klases pulcējās Aktu Zālē, tas gan bija liels pulks jautru bērnu. Kopīgi atkārtojām šajā nedēļā apgūto. Bērni varēja nosaukt daudz zivju nosaukumus, kā JELLYFISH, STARFISH, CLOWNFISH, OCTOPUS UN DOLPHIN. Liels prieks par jaunajiem angļu valodā apgūtajiem vārdiem!

Pasākumā ar skaistiem diplomiem un balvām godinājām gan Olimpiādes uzvarētājus, gan radošāko darbu īpašniekus, kā arī visus tos, kas ļoti centās un izveidoja brīnišķīgu Zemūdens pasauli.

Paldies sākumskolas skolotājām par lielo atbalstu, visām angļu valodas skolotājām, kas iesaistījās un atbalstīja.

Vislielāko paldies vēlamies pateikt mūsu skolas brīvprātīgajai palīdzei Friederike Utsch par Olimpiādes darbu labošanu un visiem citiem mazajiem darbiņiem, kur bija nepieciešama palīdzība!

Bērnu darbu foto un foto no noslēguma pasākuma skatāmi skolas galerijā.

Paldies sākumskolas  angļu valodas nedēļas  organizētājiem - skolotājām  Inesei Baronei un Inesei Lubeckai.