Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Notikumi

Ar sveicieniem no Francijas
2021-10-14

Erasmus+ projekta ietvaros piecas Ikšķiles vidusskolas skolnieces ar angļu valodas skolotājām Anitu Brūmeli un Aiju Jakovļevu ir devušās uz Franciju, Klermontu Ferrandu.

"Pirmajā dienā iepazinām burvīgo Parīzi. Otrajā dienā pēc sešu stundu brauciena ar autobusu sasniedzām galamērķi. Pirmdien iepazināmies ar Francijas partneru skolu un pilsētu, Ikšķiles vidusskolai tas jau ir otrais starptautiskais projekts ar šo skolu. Otrdienā uzkāpām vulkānā Pui de Dome un gājām pārgājienā. Trešdien apmeklējām kaimiņu skolu un senu viduslaiku pili Murol. Projektā iesaistītie skolēni devās arī uz mācību stundām, savukārt skolotāji strādāja pie projekta turpmākā plāna. Priekšā vēl iespaidiem bagātas dienas!"

Projekta vadītāja Anita Brūmele