Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Barikāžu aizstāvju atceres pasākums
2020-01-23

"Bija tāds laiks..." Janvāris - Barikāžu atceres laiks. Tik daudzu skolēnu ģimenēm ir stāsts par laiku pirms 29 gadiem, kad no visām Latvijas malām Rīgā sabrauca cilvēki ar smago tehniku, cēla barikādes, lai nosargātu savu valsti. Svarīgi šos notikumus atcerēties, lai novērtētu mūsu valstiskās vērtības.
Šodien savā atmiņu stāstā dalījās ikšķilietis, barikāžu dalībnieks, zemessargs, apakšpulkvedis, bijušais AM Aizsardzības atašejs Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Islandē, Lielbritānijā, Nīderlandē, bijušais sporta pedagogs, fotogrāfs, kurš fiksējis daudzus nozīmīgus un vēsturiskus brīžus, Vitauts Mihalovskis.
Paldies mūsu skolotājām Elitai Serafimovičai un Rutai Dišeretei par Barikāžu vēsturiskā aspekta emocionālo skaidrojumu.