Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Dalība debašu sacensībās Siguldā
2019-12-07

Šajā sestdienā trīs Ikšķiles vidusskolas debašu kluba dalībnieki piedalījās pirmajās reģionālajās debašu sacensībās Siguldā. Tā bija laba iespēja dalībniekiem gūt pieredzi un apgūt debatēšanas prasmes angļu valodā, sacenšoties ar citu skolu komandām no Rīgas, Ogres, Salas, Ikšķiles, Iecavas, Auces un Saulkrastiem. Komandas tikās Siguldā, piedaloties debašu turnīrā "Sigulda Mini 2019 (II): World Schools Debate Tournament".

Projekta “Debašu Līderu skola 2019/2020” ietvaros Latvijas Debašu asociācija “QUO Tu domā?” sadarbībā ar Siguldas Jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis” un ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu š.g. 7.decembrī rīkoja Skolu debašu formāta turnīru “Sigulda Mini: World Schools Debate Tournament 2019/2020”. Šis ir viens no četriem Skolu debašu formāta turnīriem, kas norisināsies 2019/2020 mācību gadā. Turnīra darba valoda bija angļu.

Pirmās Ikšķiles vidusskolas debašu kluba apmācības notika pirms nedēļas 29.10., kad uz mūsu skolu atbrauca mentori no debašu apvienības “QUO tu domā?”.

Debašu kluba dibināšana 2019.gada 29.oktobrī

Ikšķiles vidusskolas 11. klases divi skolēni ar angļu valodas skolotāju Anitu Brūmeli ir iesastīti Britu Padomes projektā “Debašu Līderu skola 2019/2020”.