Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Dalība militāri patriotiskajā audzināšanas pārgājienā “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 102. gadadienu”
2019-09-05

Šodien 5.septembrī mūsu skolas 5.klases piedalījās militāri patriotiskās audzināšanas pārgājienā “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 102. gadadienu”.

Šāds gājiens tiek organizēts jau vairākus gadus pēc kārtas. Tā mērķis ir skolēniem stiprināt nacionālo pašapziņu un patriotismu, atcerēties Latvijas tautai svarīgos notikumus, pieminot arī nesenos svarīgos vēsturiskos datumus 11.augustu un 23.augustu, izzināt tuvāk Juglas kauju vēsturi, kā arī iepazīt Nacionālo bruņoto spēku tehniku un ekipējumu.

Pasākumā skolēnus uzrunāja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors Mariss Martinsons,  Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona komandieris pulkvežleitnants Ainārs Rauza, NBS virskapelāns Elmārs Pļaviņš un  NATO bataljona pārstāvji. Pasākumā strēlnieku dziesmas izdziedāja folkloras un seno cīņu kopa "Vilkači". Tāpat kā iepriekšējos gados, bērniem bija arī iespēja nobaudīt armijas virtuves sagatavoto ēdienu.

Foto mūsu skolas galerijā.

Lasi arī portālā ikskile.lv