Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Notikumi

Dalība rudens krosa stafetēs skolēniem
2021-10-08

8.oktobrī Ikšķiles vidusskolas audzēkņi no 5. - 8. klasēm piedalījās skolēnu sporta spēlēs “Rudens krosa stafetes skolēniem “ Lielvārdē.

Paldies organizatoriem Aināram Puķītim un Zintim Bergmanim par brīnišķīgo un rudenīgo sportisko pasākumu!

5. klases puišu un meiteņu komandas ieguva 1. vietu!!! 6.klases zēniem - 4. vieta; meitenēm - 6. vieta, bet 8. klases zēniem -5.vieta, bet meitenēm - 5. vieta!

Malači!!!

Skolotāja Diāna Grīnberga