Aktuāli!

Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

 

 

Notikumi

“Draudzīgais aicinājums" mūsu skolā
2020-02-26

Pieminot prezidenta Kārļa Ulmaņa 1935.gada 28.janvārī iedibināto tradīciju “Draudzīgais aicinājums", šodien 26.februārī Ikšķiles vidusskolā notika "Draudzīgais aicinājums" akcijas pasākums. Pasākumā piedalījās Valsts eksprezidents Valdis Zatlers, Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji, apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis, kā arī uzņēmēji - Daila Martinsone, Ieva Masaļska un Didzis Mizis. 

Klātesošos uzrunāja Valsts eksprezidents Valdis Zatlers, uzsverot grāmatu lielo nozīmi, kā arī aicinot būt tiem, kas rīkojas. Eksprezidents atgādināja Latvijas Brīvības pieminekļa vēsturi un tā lielo nozīmi mūsu tautai. Dāvinājumā no eksprezidenta Valda Zatlera skola saņēma grāmatu “Latvijas leģendas. Par cilvēkiem, kas dara Latviju lielāku”.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Mariss Martinsons, savukārt, pateicās tiem, kas atsaukušies akcijai "Draudzīgais aicinājums".

Grāmatu dāvinājumu skolai pasniedza arī ilggadējā bērnu vokālā ansambļa “Dzeguzīte” mākslinieciskā vadītāja Daila Martinsone, Didzis Mizis, uzņēmējs un Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras padomes loceklis,  Ieva Masaļska, sporta kluba “EE Fitness” pārstāve, kā arī apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis.

Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpējās Sarmītes Viļumas vadītais ansamblis "Puķuzirnis".

Vairāk foto skolas galerijā.

Par notikumu lasiet arī ikskile.lv