Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Dzejas vakars 2019
2019-09-12

Dzejas vakars 2019. gada 12.septembrī, naksnīgās noskaņās, pilnmēness gaismā Ikšķiles Ozoliņa skvērā...

Dzejnieki, dziedātāji, dziesmas un skatītāji šo nakti padarīja rudenīgi siltu un neaizmirstamu!
Paldies visiem - jaunajiem 6., 8., un 11.klases dzejniekiem, mūsu absolventiem - jau pieredzes bagātajiem Santai Verigo, Martai Kupčai, Alisei Bogdanovai, Paulai Lūcijai Lejiņai, Danielam Dijevam, Ingum Mačkalanovam, Ilonai Zauerei, Dailai Ozolai, 5.-9.klašu debešķīgajam korim ar diriģenti Mairu Līdumu un koncertmeistari Editi Eglīti, Kurzemes viedajam dzejniekam Mārim Neilandam un vidzemniekam Mārim Krupenkovam, solistei - jaunajai māmiņai Ilzei Zirnītei.

Skolotāji - Zane Bēķe, Sanda Ziemele-Miezīte, Sandra Erinovska, Ginta Silkalne, Anna Indāne - paldies Jums par radošo iedvesmu un uzmundrinājumu skolēniem rakstīt dzeju!

Mūsu Soduma balvas laureātiem dzejniekiem Andrim Akmentiņam un Contra, kuriem uzgavilēja visi, pamodinot tuvāko māju iedzīvotājus, par ko mēs ļoti atvainojamies!

Paldies Oskaram Kļavam un mūsu izcilajam skaņu operatoram Sandim Grauzam!

PALDIES VISIEM! Uz tikšanos nàkamajā gadā...pie pulksteņa!

Foto skolas galerijā.

Radošās grupas vārdā - Zane Bēķe un Inguna Bērziņa

Par notikumu arī portālā ikskile.lv.