Skolas kanceleja darbu atsāk 11.augustā.

Skolas bibliotēka atvērta no 17.augusta.

Notikumi

Easmus+ projekta dalībnieki viesojas Spānijā
2021-11-11

Easmus+ projekts JOURNEY turpinās Spānijā.

5.11. Ikšķiles vidusskolas 5 skolēni skolotāju Līnas Bužokas un Martas Žagares pavadībā devās uz saulaino Barselonu. Pēc iepazīšanās ar krāšņo Barselonas arhitektūru - sirsnīgs paldies 11. klases skolēnam Aleksandram Ļegčiļinam Brokam par interesanto ekskursiju - projekta dalībnieki ar vilcienu devās uz Alikanti, lai jau svētdien nokļūtu pie projekta partneriem Mursijā.

Projekta vizītes pirmajā oficiālajā dienā tika iepazīta partneru skola ar brīnišķīgu koncertu projekta dalībniekiem. Vēlāk viesi tika svinīgi uzņemti pilsētas domē. Otrajā dienā dalībnieki devās iepazīties ar Kartahenas pilsētu un izbaudīt pēcpusdienu pie Vidusjūras. Savukārt trešajā dienā projekta dalībnieki pēc brauciena ar velosipēdiem piedalījās aizraujošās tradicionālās spāņu virtuves un keramikas darbnīcās.

Mūsu skolas dalībnieku vizīte Spānijā noslēgsies vēlā svētdienas vakarā.

Projekta vadītāja skolotāja Anita Brūmele

Vizīte Spānijā