Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Folkloras nedēļa skolā
2013-01-29

Pirmdien, 28. februārī Folkloras nedēļas atklāšanā  sākumskolēnus apciemoja un iepriecināja  folkloras kopas „Grodi ” dalībnieces Aurēlija un Asnāte  un tās  vadītājs Andris Kapusts. Folkloras kopas dalībnieki stāstīja par  novadu atšķirībām,   parādīja un mācīja  dažādu Latvijas novadu dančus, skanēja jautra tautas mūzika un bērni mācījās dejas soļus.
Otrdien sākumskolēni sacentīsies mīklu minēšanā.
Trešdien rakstīs radošos darbus par svecēm.
Darbus, glīti noformētus, izliks izstādē, lai visi skolēni , skolotāji un viesi varētu iepazīties ar paveikto.
Ceturtdien notiks sākumskolas latviešu valodas olimpiāde, kurā noskaidros katras klašu grupas zinošākos skolēnus.
Bet piektdien pēc čakla darba skolēni būs nopelnījuši ballīti, kuru vadīs 10.klases skolēni.

Visas nedēļu tiek akcentētas latviešu tautas tradīcijas, gadskārtu svētki. Skolēni mācās izprast svētku svinēšanu agrāk un tagad.

Skolas muzejā  līdz februāra vidum varam iepazīties ticējumiem, mīklām par svecēm un  ar skolēnu gatavotām svecēm, informē Ikšķiles vidusskolas direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Inguna Bērziņa.

folkroras ned