Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Ikšķiles vidusskolas skolēnu teātra un teātra studijas dalība XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā „..un es iešu un iešu!”
2021-04-27

26. aprīlī noslēdzās ikgadējais, diemžēl jau otro gadu attālinātais, XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls „..un es iešu un iešu!”, ko organizēja Valmieras Viestura vidusskola, skolēnu teātris “Sprīdītis” sadarbībā ar VISC.

Kā teikts Valmieras Viestura vidusskolas mājaslapā: "Cik daudz radošu pārsteigumu, krāsainu emociju, spilgtu tēlu esam redzējuši divās dienās!" Festivāls šodien noslēdzas, bet labās ziņas ir tās, ka video pieteikumi būs pieejami skatīšanai arī pēc festivāla beigām.

Cilvēka dabā ir saņemt novērtējumu par padarītu darbu, tāpēc festivālam ir sava vērtēšanas komisija, kas rūpīgi izvērtējusi iesniegtos video pieteikumus. Balstoties uz festivāla nolikumā izvirzītajiem vērtēšanas kritērijiem, festivāla vērtēšanas komisija ar māksliniecisko vadītāju Robertu Segliņu priekšgalā lēmusi piešķirt Viesturskolas specbalvas vairākās nominācijās.”

Priecājamies, ka  to vidū arī Ikšķiles vidusskolas teātra kolektīviem piešķirtās. Paldies visiem atbalstītājiem, kuri balsoja par mūsu iestudējumiem!

par radošo improvizācijas garu:

pašu skolēnu veidotajā improvizācijas šovā “Ceļš uz jaunu dzīvi”

(Ikšķiles vidusskolas skolēnu teātra 9. kl. grupa, režisore Zane Bēķe)

Dalībnieces:

Marija, stiliste – Samanta Dombrovska

Frančesko, stila konsultants no Milānas – Melānija Viša

Ļida Bērziņa, bēru dalībniece, Prezidenta amata kandidāte - Liliāna Voškāne

Māsa Zigmāra – Zane Bēķe

Margarita, bijusī modele – Margarita Elksne

Megija, noziegumā apsūdzētā un attaisnotā meitene – Karīna Reuta

Daņils, krāvējs lidostā – Līva Rozniece

Esmeralda, pastniece  – Anna Bāriņa

Suzanna, peldētāja – Samanta Sloka

par Agneses lomas atveidošanu:

Elīnai  Bogdanovai izrādē “Kauja pie . . .”

(Ikšķiles vidusskolas 12. klases studija, režisors Oskars Kļava).