Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Ikšķiles vidusskolas teātra dzīve neapstājas
2020-05-05

Ikšķiles vidusskolas teātra dzīve neapstājas arī šai attālinātās mācīšanās laikā, māksla vienmēr meklē ceļus, kā izlauzties, kā būt, kā parādīties. Un, pateicoties ilgai draudzībai ar ukraiņu režisoru Vitāliju Ļubotu, arī Ikšķiles vidusskolas teātra grupām tika piedāvāts attālināti piedalīties starptautiskā skolēnu un jauniešu teātru festivālā Ukrainā, un šāda iespēja ar prieku pieņemta un izmantota.

Festivālam  videoformātā ir nosūtīti divi iestudējumi: 2019. gada mazās formas uzvedums pēc P. Bankovska vēsturiskajiem stāstiem “Kur pazuda saimnieks?” (režisore Zane Bēķe) un  izrāde pēc M. Zīverta viencēlieniem “Divkauja” un “Fiksā ideja” ar nosaukumu “Klusums Kaķasēkļa dambī 8” (režisors Oskars Kļava).

Otro attālināto atvērto skolēnu un jauniešu teātra festivālu “Perevtilennya”,  kas veltīts Ukrainas Nacionālajai Dragomanova pedagoģiskajai universitātei 185. jubilejā, dibinājis labdarības fonds “Perevtilennya”, Nacionālās Dragomanova pedagoģiskās universitātes kultūras un mākslas centrs, kā arī valsts studentu teātris “Vavulon”.   Festivāls notiks Kijevā no 15. līdz 17. maijam.