Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Individuālās dambretes 64 lauciņu sacensības sākumskolas zēniem un meitenēm
2019-11-16

Dambretes biedrības sacensības sākumskolas zēniem un meitenēm tiek rīkotas  katru gadu novembrī. Arī šis gads nebija izņēmums.  No katras skolas sacensībās varēja piedalīties līdz desmit dalībniekiem. Izvērtējot nodarbībās parādītos rezultātus, Ikšķiles vidusskolu pārstāvēja Miks Eglītis, Kaspars Pijols un Žans Žaks Žabo no pirmajām klasēm, Tīna Torstere, Emīls Heino Rinkevičs no otrajām klasēm. Trešās klases pārstāvēja Gabriela Paisuma un Aleksis Začs. Ceturto klašu grupā startēja Emīlija Robežniece, Artūrs Paisums un Imants Serafimovičs.

Trīspadsmit skolu konkurencē ceturtā un piektā vieta ir mūsu pirmklasniekiem Mikam un Kasparam.  Starp otrklasniekiem abi dalībnieki iekļuva pirmajā desmitā. Sestā trešo klašu grupā nospēlēja Gabriela, bet starp ceturtajiem Imants un Emīlija bija pirmie un zelta medaļas ieguvēji. Priecē fakts, ka abos dambretistos ir jūtama izaugsme un dinamika.  Iepriekšējā gadā abi arī bija godalgoto vidū.

Tā 16.novembris bija aizraujošs, spēlējot dambreti, mācoties uzvarēt un arī zaudēt.

Skolotāja Velga Pujāte