Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Notikumi

Interesanto interešu festivāls - sporta joma
2022-06-02

27.maijā pirmo reizi tika rīkots Interesanto interešu festivāls, kur vienā dienā bija piedāvāta ļoti plaša programma sportistiem. No mūsu skolas tika pārstāvētas trīs grupas (divas grupas izmantoja iespēju startēt visās piedāvātajās aktivitātēs, bet viena grupa – apmeklēja individuālās sacensības). Laika apstākļi bija labvēlīgi un iespējas trīs stundu laikā bija plašas – sākot no komandu sacensībām līdz individuālajiem rekordiem, kur iespēja noskaidrot savas intereses un varēšanu. Pieļauju domu, ka kāds no dalībniekiem nākotnē varētu vairāk pievērsties sportiņam, jo saprata ko spēj un var. Tieši tāds arī bija mērķis šim festivālam – NĀC UN IZMĒĢINI. Taču, kā jau sportā, arī šoreiz bija iespējams sacensties un noskaidrot rezultātus.

Kopsavilkumā rezultāti:

• komandu sporta veidos

# 1.-3.kl. grupā – futbolā – 1. vieta (komandā spēlēja – Markuss Legzdiņš, Ernests Krauklis no 3.a.kl. un Lukas Prohorenko no 3.c.kl.)

# 4.-6.kl. grupā – florbolā – 3. vieta (komandā spēlēja – Aleksa Zelča, Sofija Zelča, Paulīna Strupka, Sibilla Vaitkeviča, Dominiks Krieviņš, Roberts Zīle, Alekss Dobrinins, Ralfs Ratnieks – visi no 5.b.kl.)

# 4.-6.kl. grupā – orientēšanās – 1. vieta (komandā startēja – Katrīna Biedre, Katrīna Labanovska, Valters Volframs no 5.c.kl. un Nils Romanovskis no 6.e.kl.)

# 4.-6.kl. grupā - vieglatlētikas skolu stafetē- 2. vieta (komandā startēja – Tīna Kristīna Paukšēna, Elīza Maurmane, Valters Siliņš, Alekss Dobrinins, Ralfs Ratnieks no 5.b.kl. un Katrīna Labanovska no 5.c.kl.)

• individuālajos sporta veidos

# handbols – 4.-6.kl. grupas meitenes – 1. vietaAleksa Zelča (5.b.kl.); 3. vieta – Paulīna Strupka (5.b.kl.); 4.-6.kl. grupas zēni – 1. vietaDominiks Krieviņš (5.b.kl.); 2. vietaRalfs Ratnieks (5.b.kl.); 7.-9.kl. meitenes – 3. vietaVita Tamule (8.a.kl.); 7.- 9.kl. zēni – 1. vietaDavislavs Paškevičs (8.a.kl.)

# skrituļslidošana – 1.-3.kl. grupā – 1. vietaRalfs Zīle (3.a.kl.); 4.-6.kl. grupā – 1. vietaSofija Zelča (5.b.kl.); 2. vietaAleksa Zelča (5.b.kl.)

# klinšu kāpšana - 1.-3.kl. grupā – 3. vietaRalfs Zīle (3.a.kl.); 4.-6.kl. grupā – 1. vietaRalfs Ratnieks (5.b.kl.); 7.- 9.kl. grupā 2. vietaDavislavs Paškevičs (8.a.kl.)

# regbijs – 4.-6.kl. grupā meitenēm –3. vieta - Katrīna Biedre un Katrīna Labanovska (5.c.kl.); 4.-6.kl. grupā zēniem – 1. vieta – Nils Romanovskis (6.e.kl.)

# spēka josla – 4.-6.kl. grupā – 3. vieta - Paulīna Strupka (5.b.kl.)

# vieglatlētika – atspoles disciplīna – 4.-6. grupā meitenēm – 3. vietaTīna Kristīna Paukšēna (5.b.kl.); 4.-6.kl. grupā zēniem – 1. vietaRalfs Ratnieks (5.b.kl.); 2. vietaAlekss Dobrinins (5.b.kl.)

# disku golfs – 4.-6.kl. grupā – 3. vietaKatrīna Biedre (5.c.kl.); 7.-9.kl. grupā – 1. vietaVita Tamule (8.a.kl.)

# frisbijs – 4.-6.kl. grupā pāru sacensībās– 2. vieta - Jānis Sprincis un Nils Romanovskis (6.e.kl.); 3. vietaKatrīna Biedre un Valters Volframs (5.c.kl.)

Kopā ar skolēniem bija sporta skolotāji Sanita Tauriņa un Rauls Rozenlauks. Paldies, šoferītim Jānim!

Lai aktīva vasara! Tiekamies septembrī!

sporta skolotāja Sanita Tauriņa

Interešu festivals