Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Notikumi

Noslēgusies matemātikas viktorīna
2021-05-27

19. maijā notika matemātikas viktorīna, kurā  piedalījās skolēni no Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu sākumskolas. Konkurss norisinājās Kahoot vidē. Pirmo vietu izcīnīja Rinalds no Tīnūžu sākumskolas. Apsveicam Ikšķiles vidusskolas skolēnus, kas ieguva godalgotās vietas:

2. vieta

Dainis Siliņš (5.b)

Karīna Jansone (5.c)

Īrisa Mitjakova (5.e.)

Rinalds Sproģis (6.b)

3. vieta

Raivis Vanags (5.e)

Adriana Ēķe (6.b)

Sofija Vasiļejva (6.c)

Atzinība

Monika Brūvere (6.b)

Skolēni saņēma godam nopelnītos diplomus, kā arī saņēma saldu pārsteigumu un suvenīrus no skolas.

Paldies skolotājām Ingai Kumeliņai un Ilzei Krastiņai par viktorīnas organizēšanu un skolotājām Vinetai Mičānei un Tatjanai Kaskevičai par uzdevumu gatavošanu, kā arī Inesei Ābelei par organizatorisko atbalstu!