Aktuāli!

Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

 

 

Notikumi

Konkursu rezultāti
2013-03-01

.

Konkurss

Ikšķilē, 21.februārī

Vokālais ansamblis /sk. Sarmīte Viļuma/

I pakāpe

Arita Siliņa 2.C

Dārta FIlipova- 3.D

Elīza Meijere 3.D

Kristiāna Legzdiņa- 4.B

Linda Rekmane- 4.B

Megija Siliņa- 4.B

Loreta Lasmane- 2.D

Annija Bērziņa- 3.D

Vokālais ansamblis /sk.Dina Krastiņa/

II pakāpe

Laura Bokta- 6.B

Laura Sopele- 6.C

Lauma Paegle- 6.C

Anna Lasmane- 6.C

Jolanta Dzilna- 9.A

Paula Augule- 8.B

Folkgrupa /sk.Normunds Krastiņš/

II pakāpe

Jānis Dzirkalis- 1.D

Alise Barone- 1.D

Alise Paula Ķēniņa- 1.D

Emīlija Treija- 3.A

Līna Māra Krastiņa- 3.C

Mārcis Krastiņš-PII Urdaviņa

Kristiāna Skrindževska- 3.C

Sindija Purmale- 5.B

Ance Niedra- 5.B

Artis Kokars- 6.C

Oskars Maurers- 8.A

Ilze Rizena- 9.B

Mazo mūzikas kolektīvu un

solistu konkurss Ogrē, 28.februārī

 

 

 

 

 

 

Folkgrupa /sk.Normunds Krastiņš/

II pakāpe

 

VIA/ grupa /sk. Normunds Krastiņš/

II pakāpe

Ilze Rizena- 9.B – back vokāls un vijole

Laura Andrijonoka 9.B – back vokāls un sitamie

Estere Vētra 9.A – vokāls

Egīls Zirnītis 10. – bass

Rūdolfs Sakārnis 8.B – solo ģitāra

Raivis Brūvers 12. – ritma ģitāra

Oskars Maurers- 8.A – bungas

 

 

 

 

Sākumskolas POP grupa /sk. Sarmīte Viļuma/

I pakāpe

Arita Siliņa 2.C

Dārta FIlipova- 3.D

Kristiāna Legzdiņa- 4.B

Linda Rekmane- 4.B

Megija Siliņa- 4.B

Loreta Lasmane- 2.D

Annija Bērziņa- 3.D

Līna Māra Krastiņa- 3.C

 

Pamatskolas POP grupa /sk. Sarmīte Viļuma/

I pakāpe

Luīze Opolā- 5.A

Anete Ingrīda Vintiša- 5.B

Santa Krasovska- 6.B

Gerda Lūcija Vimba- 6.C

 

Pamatskolas vokālā grupa /sk. Inguna Bērziņa/

II pakāpe

Ilze Rizena- 9.B

Laura Andrijonoka 9.B

Estere Vētra 9.A

Marija Taborska- 9.B

Duets /sk. Inguna Bērziņa/ II pakāpe

Ilze Rizena- 9.B

Laura Andrijonoka 9.B

 

Solisti: /sk. Inguna Bērziņa/

Adriana Līkā- I pakāpe

Laura Sopele – I pakāpe

Kristiāna Šulca – I pakāpe

Ilze Rizena – I pakāpe

Laura Adrijonoka – III pakāpe

Estere Vētra – II pakāpe

 

 

 

 

 

Ikšķilē, 28.februārī

1.klašu grupā:

Tīna Henzele 1.A – III pakāpe / sk. Solvita Zirne/

4.-6.klašu grupā:

Anete Ingrīda Vintiša- 5.B – II pakāpe /sk. Zane Bēķe/

Herberts Kašs- 5.A klase - IIpakāpe /sk. Zane Bēķe/

 

7.-9.klašu grupā:

Katrīna Celeste- klase 7.A – II pakāpe /sk. Zane Bēķe/

 

Paldies skatuves runas konkursantiem :

Karlīnai Kronbergai- 1.A klase /sk. Solvita Zirne/

Annijai Grīnbergai- 2.A /sk. Solvita Zirne/

Bruno Bulderam- 2. A klase /sk. Solvita Zirne/

Artūram Smiltniekam- 9.A klase /sk. Zane Bēķe/

Literārais uzvedums

Tu biji, es esmu, tavu dzirksti tālāk nesu...”

II pakāpe /sk. Zane Bēķe/

Rihards Serafimovičs- 6.A

Santa Vasiļjeva- 9.B

Elza Rābe- 11.kl.

Mārtiņš Brūmelis-11.kl.

 

Literārais uzvedums „ Kāda esi, Mana Latvija?”

III pakāpe /sk. Solvita Zirne/

Paldies visiem, kuri piedalījās uzvedumā- skatuves runas un teātra pulcina dalībniekiem, POP grupai, FOLK grupai,

deju kolektīvam

 

Ogrē, 28.februārī

 

 

 

 

5.-9.klašu grupa- I pakāpe

6.-11.klašu grupa- I pakāpe

Linda Andrijonoka 8.b
Marta Rizena 8.a
Patrīcija Reuta 7.a
Katrīna Krastiņa 7.a
Katrīna Ozola 6a
Megija Grende 4c
Elīna Lūkina 4.b
Laura Kancāne 4c
Linda Tērauda 6a
Daniela Bērziņa 6c
Kristiāna Rītiņa 5b
Laura Andrijonoka 9.b

Alise Urtāne 12.kl.

Paldies pedagogiem Oskaram Kļavam, Anetei Antropei un

Jurim Vasiļjevam!