Skolas kanceleja darbu atsāk 11.augustā.

Skolas bibliotēka atvērta no 17.augusta.

Notikumi

Latvijas kultūras kanona konkurss.
2021-11-29

Jau pagājušajā mācību gadā, 10.klasē uzsākot kursu Kultūra un māksla I (teātra māksla), radās pavisam pārdroša ideja - varbūt skolēni varētu piedalīties Latvijas kultūras kanona konkursā, bet no dalības atturēja sācies attālinātais mācību process, kas turpinājās līdz pat pavasarim, taču tika dots nerakstīts solījums - nākamgad noteikti! Un tā šajā mācību gadā skolēni turēja savu solījumu, un kanona konkursa desmitgadē starp desmit vairāk vai mazāk pieredzējušām komandām Pierīgas reģionā bija arī Ikšķiles vidusskolas komanda - trīs 11.klases puiši - Andris Mednis, Aleksandrs Legčiļins - Broks un AFS apmaiņas skolnieks Maikls Evanss. Šie skolēni prezentēja visu savu klasesbiedru darbu, kas iepriekš tika ieguldīts, apkopojot informāciju par objektiem, kas tika piedāvāti tūrisma maršrutā "Tas notika Ulubelē", jo tāds bija šī gada uzdevums -  oriģināls tūrisma maršruta piedāvājums Ikšķilē. Maršruta objektus skolēni sasaistīja ar rakstnieces, ikšķilietes Noras Ikstenas "Ulubeles pasaku" varoņu likteņiem. Kaut arī komanda netika izvirzīta uz nākamo kārtu, mērķis - piedalīties - tika sasniegts, un, iespējams, šī gada pieteikums nākotnē varētu kļūt par jaunu tradīciju Ikšķiles vidusskolā. Koprezultātā 10 komandu konkurencē godam tika izcīnīta 5.vieta.

Skolotāja Zane Bēķe

Ar Ikšķiles vidusskolas komandas prezentēto darbu var iepazīties šeit.

Konkursa programma