Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

lekcija par narkotisko vielu bīstamību
2019-12-05

5. decembrī Ikšķiles vidusskolā 8-9.klašu skolēniem skolas aktu zālē notika lekcija par narkotisko vielu bīstamību. Lekcijas ievadā Ikšķiles novada Veselības veicināšanas centra vadītāja Gunda Gunta Rudene atgādināja par narkotisko vielu kaitīgo ietekmi, turpinājumā skolēniem bija iespēja noklausīties VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes, Taktisko uzdevumu daļas, otrās mobilās vienības nodaļas vadītāja, muitas majora Edgara Ukrainska prezentāciju par ikdienas darbu cīņā ar narkotisko vielu kontrabandu, bet noslēgumā skolēniem bija iespēja pavērot, kā praksē notiek narkotisko vielu meklēšana, piesaistot dienesta suni Muitas pārvaldes vecākais muitas ekspertes kinoloģes Gintas Podziņas vadībā.

Vairāk par pasākuma norisi portālā ikskile.lv