Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Notikumi

Noslēgusies matemātikas nedēļa 3.klašu skolēniem
2022-04-28

Šogad matemātikas nedēļa Ikšķiles vidusskolā iesākās pirms Lieldienu brīvdienām un turpinājās pēc tām.  Un nu šī matemātikas nedēļa Ikšķiles vidusskolas 3. klašu skolēniem ir noslēgusies. Lai gan matemātika kādam skolēnam mēdz būt biedējoša, nesaprotama un pārāk sarežģīta, priecājamies, ka tajā iesaistījās ik viens un bija gatavi pārbaudīt savas spējas dažādos uzdevumos. Skolēni bija gatavi stāties pretī savām bailēm, pārbaudīt savas zināšanas, loģisko domāšanu un, varbūt, atklāt sevī kādas līdz šim nepamanītās prasmes.

No sirds apsveicam labākos matemātikas olimpiāžu uzvarētājus gan 3. klašu grupās, gan katrā 3.klasē atsevišķi:

1. vieta - Elīna Jansone ( 3.D)

2. vieta - Emīls Mucenieks - Smoļuks (3.A)

3. vieta - Marija Kaļva (3.E)

Atzinības raksti par labiem rezultātiem matemātikas olimpiādes darbā saņēma: Ernests Krauklis (3.A), Agnese Strode (3.A), Tomass Dubickis (3.B), Svens Skujiņš (3.B), Ance Kittele (3.C), Toms Dannebergs (3.C), Gustavs Bilders (3.C), Kaspars Pijols (3.D), Oskars Gedzurs (3.D), Elīna Kerubina (3.E), Dāvis Ozols - Ungurs (3.E).

Savukārt, galvas rēķinus visātrāk pievarēt izdevās Agnesei Strodei (3.A), Haraldam Baranovskim (3.A), Lotāram Ozeram (3.B), Gustavam Bilderam (3.C), Elīnai Jansonei (3.D) un Dāvim Ozolam  - Unguram (3.E).

Veiksmi arī turpmāk!

3.klašu uzvarētāji matemātikā