Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Mūsu skolēnu dalība SMU pasākumā "Cits Bazārs"
2019-12-07

Mūsu skolas jaunieši no 10. un 11.klases piedalījās vērienīgajā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros rīkotajā SMU pasākumā "Cits Bazārs". To rīkoja Latvijas lielākā izglītības organizācija "Junior Achievement Latvia" (JA Latvia). "JA Latvia" ir arī licencēts SMU juridiskais pārstāvis.

Mūsu skolas spējīgākajiem jaunajiem uzņēmējiem Marijai Rudakovai, Amantai Matisonei, Annai Kizino un Artūram Rudzītim sestdien, 7.decembrī bija iespēja piedalīties Latvijas labāko jauno uzņēmēju projektā. Pasākumā jaunieši prezentēja savas biznesa idejas - kvalitatīvus skaistumkopšanas pakalpojumus SIA "Skaistuma Punkts" un SIA "Careless Mindset", kas ražo T-kreklus un džemperus ar noteiktu dizainu un tā elementiem. Uzņēmums reprezentē dizaina un vārda brīvību, lai katram būtu izvēle un iespēja realizēt savas vēlmes. Uzņēmums nodrošina produkta kvalitāti un autentiskumu. Katrs Crls Mndt apģērbs padara cilvēku unikālu, izceļ individualitāti.

Jāpiebilst, ka Artūra Rudzīša vadītais "Careless Mindset" ir iekļuvis arī Swedbank organizētās "Projektu bankas" finālā. Gan Artūrs Rudzītis, gan Amanta Matisone, kas sniedza nenovērtējamu atbalstu "Skaistuma punkta" darbībā, ir iekļuvuši arī Ja Latvija organizētās Līderu programmas finālā. Līderu programmas ietvaros šodien un rīt abi jaunieši prezentēs vēl citas savas biznesa idejas Līderu programmas finālistu intervijās. Turēsim īkšķus par mūsu talantīgajiem jauniešiem un novēlēsim viņiem veiksmi!

Vizuālu ieskatu "Cits Bazārs" pasākumā var gūt šeit: Junior Achievment FB lapā

JA Latvija SMU sertificēta konsultante un projekta koordinatore Ikšķiles vidusskolā,

ekonomikas skolotāja Barba Lielbārde