Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Notikumi

Mūsu skolnieces vasaras nometnē Lielbritānijā, "Straumēnos".
2022-09-05

Augusta beigās, pateicoties Latviešu amatierteātru asociācijai un sadarbības ar latviešu diasporas teātriem koordinatorei Astrai Kacenai,  mūsu skolas 11. klases skolniecēm Samantai Dombrovskai un Līvai Rozniecei bija iespēja piedalīties jauniešu vasaras  nometnē Lielbritānijā, "Straumēnos".

"Pēdējā augusta nedēļā devāmies uz Lielbritāniju, "Straumēniem", kas ir latviešu iegādāts lauku īpašums. Tur sadarbībā ar  Latviešu Kultūras centru Birmingemā (LKCB) un Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) tika organizēta nometne. Nometnē katru dienu notika četru veidu meistarklases: aktiermāksla, skatuves kustība, žurnālistika un teātra improvizācija. Bija iespēja noskatīties izrādi "Čir, čir" un apskatīt pilsētu (Stratford Upon Avon), kā arī pašu māju, kurā dzimis izcilākais angļu dramaturgs un dzejnieks Viljams Šekspīrs.
Mēs esam ļoti pateicīgas par šo iespēju. Pasniedzēji nometnes laikā rūpējās, lai iegūstam jaunas, noderīgas zināšanas un papildinām prasmes teātra mākslā. Nometnes noslēgumā dalībnieki sarīkoja nelielu koncertu, kurā visi parādīja, ko nedēļas laikā iemācījušies."

Samanta Dombrovska
Līva Rozniece