Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Nākamie pirmklasnieki viesojas skolā
2019-05-27

Šodien Ikšķiles vidusskolā ļoti gaidīti ciemiņi - nākamie pirmklasnieki no PII "Urdaviņa" 4 grupām. Tik daudz jautājumu un jaunu lietu - un viss tik liels un tik plašs - jaunais korpuss, sporta zāle un ēdnīca! Katram savs stāsts - kurš jau pabijis sportojot, kurš dejojot vai dziedot, kuram māsa vai brālis jau te mācās! Paldies krievu valodas pulciņam, kuri mazajiem "Urdaviņas" bērniem parādija leļļu ludziņu. Un cik apķērīgi un gudri bērni - uzmanīgi skatījās un visu saprata, pat patulkoja priekšā citiem! Aktu zālē satikām 4.klases dejotājus mēģinājumā un skolas solistus - Aritu un Miku, kuri nodziedāja skaistu dziesmu. Mikus ir skolas garākais puisis, mazie droši piegāja viņam klāt un atgādināja, ka arī viņi izaugs tik pat lieli un dziedās tik pat skaisti! Skolas muzeja skolotāja Anna Indāne nākamajiem pirmklasniekiem parādīja agrāko laiku skolas formas, tāfeles rādāmo kociņu un tintes spalvu trauku, seno laiku dienasgrāmatas un liecības! Tik daudz vēl palika apskatāmā, katrs gribēja atrast savas mammas vai tēta skolas bildi muzejā, bet tas lai paliek rudenim, tad starpbrīźus varēs piepildīt arī ar muzeja apskati! Un kāds prieks Urdaviņas audzinātājàm satikt savus bijušos audzēkņus - gandrīz katrā stāvā vai klasē kāds piesteidzās, apķērās un samīļojās ar audzinātājām.

Izbaudiet vēl diendusas gulēšanu, smilšu kasti un slidkalniņus - drīz, pavisam drīz mēs teiksim "Mūsu skolas pirmklasnieki!"!

Paldies Urdaviņas bērniem un audzinātājām par interesi, prieku un skaistajiem ziediem!

Uz tikšanos septembrī!