Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Notikumi

NBS Štāba orķestra uzstāšanās.
2020-10-07

Šodien pilsētas centra laukumā pie skolas, iepriecinot mūsu skolas audzēkņus un pedagogus, kā arī ikvienu Ikšķilieti, ar muzikālu priekšnesumu uzstājās NBS Štāba orķestris.
Viņu izpildījumā skanēja daudzas visiem zināmas melodijas. NBS Štāba orķestra izpildījums bija tik iedvesmojošs, ka daudzi sākumskolas skolēni metās jautrā dejā!
Liels, liels paldies NBS Štāba orķestrim par šo burvīgo pārsteigumu labo darbu nedēļā!