Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Notikumi

Noslēdzies dambretes čempionāts
2020-10-14
14.oktobrī mūsu skolas 1.-6.klašu labākie galda spēļu virtuozi satikās DAMBRETES ČEMPIONĀTĀ, kuru jau otro gadu rīkoja Ikšķiles vidusskola un Dambretes attīstības biedrība.

Suminām uzvarētājus:
  • 3.vieta: Artūrs Paisums
Skolas čempions dambretē 2020. meitenēm: Odrija Stolere
Skolas čempions dambretē 2020. zēniem: Rihards Raginskis Repše
Visi čempionāta dalībnieki piedalījās arī Dambretes biedrības rīkotajā loterijā un bija priecīgi, ka katrs aizgāja ar kādu dāvaniņu.
Paldies vecākiem, kuri mājās ļoti lietderīgi pavada brīvo laiku, saspēlē ar saviem bērniem dambretes partijas un rezultāts neizpaliek!
Paldies Dambretes biedrības valdes loceklim Vitautam Budreikam, mūsu galda spēļu pulciņa skolotājai Velgai Pujātei un tiesnešu komandai - Skolēnu pašpārvaldei: Ancei, Aleksandram, abiem Edvardiem, Matīsam un Raineram!