Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss skolā
2020-03-13

Jau daudzus gadus mūsu skola piedalās "Zaļās jostas" makulatūras vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai.

Par atsaucību, godprātīgu attieksmi, rūpēm par tīru vidi un ietaupītiem dabas resursiem, skolas direktore Ginta Liepiņa kopā ar direktora vietnieci Ingunu Bērziņu 12.03.2020. pasniedza atzinības čaklākajiem skolēniem par savākto un nodoto makulatūru. Sakopta, saudzēta vide un daba ir visas ģimenes rūpe, tāpēc dažiem skolēniem lielākie palīgi bija vecāki un vecvecāki.

2.B klases skolniece Gabriela Guļko kopā ar savu ģimeni nodeva 1282 kg, kas bija lielākais daudzums skolā, 9.B klases Patrīcija Kancēviča 1085 kg, 2.C Evija Adamoviča 677 kg, 2.A Kārlis Ventinieks gandrīz 400 kg.

Atzinības saņēma arī Dāvis Zvīnis 3.C klase, Jasmīna Rūta Rempe 2.D klase, Jurģis Vastlāvis 3.D, Luīze Žuravļova 4.E klase un Marija Karlsone 3.A klase.

Paldies visiem par zaļo domāšanu un rūpēm par dabu!