Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Papīra tilti RTU
2019-11-14

14.novembra pēcpusdienā seši 11.klases skolēni un trīs devītās klases skolēni devās izmēģināt savas konstruēšanas prasmes Rīgas Tehniskās universitātes sacensībās Papīra Tilti. Apbruņojušās ar iepriekš izstrādātām stratēģijām, komandas darbojās azartiski un aizrautīgi, pierādot labas sadarbības prasmes. Tomēr, kā izrādījās, atvēlētās 2 stundas bija mazliet par maz, lai komandas paspētu īstenot visus ieplānotos darbus. Vēl 5 minūtes pirms tiltu nodošanas emocijas sita augstu vilni, cenšoties pielikt pēdējās detaļas, kuras varētu mainīt tilta izturību. Lai arī šoreiz komandas bez augstiem sasniegumiem, pasākums devis lielisku pieredzi un jaunas zināšanas. Kā atzīst komandas, 2 stundu laikā izdevies iemācīties un aptvert tik daudz jaunu  ideju, kas līdz šim šķitušas tikai teorētiskas. Pēc tiltu nožūšanas katrs no tiltiem tika slogots. Starp mūsu komandām  lielākā slodze, ko izturēja kāds no tiltiem bija 5,5 kg. Pasākuma rekordisti pārsniedza pat 50 kg robežu. Tāpēc jau pēc pasākuma komandas noteica sev jaunu apņemšanos – saprast savas kļūdas un nākamgad piedalīties ar jaunu ideju un pierādīt, ka varam uzbūvēt vēl labāk.

Fizikas skolotāja Madara Miltoviča