Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Notikumi

Pārgājiens “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 103. gadadienu”.
2020-09-03

3.septembrī Zilajos kalnos pie Dubkalnu karjera notika jau par tradīciju kļuvušais militāri patriotiskās audzināšanas  pārgājiens “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 103. gadadienu”.

Tas tiek organizēts ar mērķi stiprināt nacionālo pašapziņu un piederības sajūtu Latvijai, izzināt vēsturi un godināt  latviešu strēlniekus,  kā arī iepazīstināt skolēnus ar Nacionālo bruņoto spēku tehniku un ekipējumu.Šogad gājienā piedalījās visas 5.klases.

Pasākumā svinīgās uzrunas teica Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona komandieris pulkvežleitnants Ainārs Rauza, kā arī bataljona kapelāns Ivars Babris.

Jaunieši piedalījās dažādās aktivitātēs, viņiem bija iespēja vērot Militārās tehnikas un aprīkojuma paraugdemonstrējumus, ko nodrošināja zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons, Nacionālo Bruņoto spēku Gaisa spēki un Militārā policija. Aktivitātes piedāvāja arī  Rekrutēšanas atlases centrs.

Pilna reportāža par notikumu Ikšķiles novada mājas lapā.

Foto no pārgājiena skolas FB lapā un galerijā.