Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Pēdējais skolas zvans 9.un 12.klasēm
2019-05-17

Reibinoši smaržojot ceriņiem, skolas aktu zālē šodien izskanēja pēdējais skolas zvans 9.A klasei (klases audzinātāja Madara Miltoviča), 9.B (klases audzinātāja Gunta Grejere), 9.C (klases audzinātāja Aija Jakovļeva), 9.D (klases audzinātāja Svetlana Rudzinkova) un 12.klasei (klases audzinātāja Zane Bēķe). Klašu audzēkņi pateicās visiem saviem pedagogiem par pacietību ilgo gadu garumā, par sapratni un atbalstu, un arī par sapurināšanu, kad tas visvairāk bijis vajadzīgs.

Paldies visām 8.klasēm, 11.klasei un viņu audzinātājām par skaisti saposto skolu, pārsteigumiem un apsveikumiem. Paldies 1.C klasei, kas skaisti iezvanīja zvaniņus - katrai klasei savu!

Lai izdodas sasniegt dzīvē iecerēto un nokļūt tur, kur sirds kāro, arī apelsīnijā, kā novēlēja sākumskolas koris. Veiksmi eksāmenos!

Foto skolas galerijā.