Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Seminārs par izziņas pieejas izmantošanu mācību procesā
2020-02-11

11.februārī sadarbībā ar Oxford University Press (OUP) mūsu skolas svešvalodu komisijai bija iespēja piedalīties seminārā par izziņas pieejas izmantošanu mācību procesā. Skolā viesojās OUP pārstāve Latvijā Dace Miška, lai mūsu pedagogiem detalizētāk izskaidrotu izziņas pieejas specifiku. Izziņas pieeja sevī ietver to, ka skolēni pēta un izzina, dziļāku satura izpratni, saikni ar personīgo pieredzi, kritiskās domāšanas attīstīšanu, sadarbību, sava sasnieguma izvērtēšanu un analizēšanu. Tāpat skolotājām bija iespēja diskutēt par šobrīd aktuālajiem kompetenču pieejas pamatprincipiem.

Mūsu skolotājas Marta Žagare un Anita Brūmele 7.klasēs angļu valodas stundās izmēģināja jauno grāmatu "Oxford Discover Future". Tas ir jauns mācību līdzeklis, kas uzticēts aprobācijai tikai 4 Latvijas skolām, viena no kurām ir mūsu skola.

Lūk, skolēnu atsauksmes par šo grāmatu un mācību stundām: