Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Skatuves runas konkursa 1.kārta noslēgusies
2020-03-04

Šodien Ikšķiles vidusskolā norisinājās skatuves runas un teātra izrāžu skates I kārtas 1.posms - konkurss skolā. Tajā klausītāji un žūrija noklausījās 10 skatuves runas mākslinieku runātos  prozas un dzejas darbus.

Tikai tie, kuri paši reiz pabijuši uz skatuves, sapratīs, cik liels darbs jāiegulda, lai publikai  sniegtu priekšnesumu. Reizē ar satraukumu jādomā par dikciju, tēlainību, kontaktu ar publiku, pareizu elpošanu. Paldies Ancei Grigorovičai 4.B klase (pedagogs Santa Kamša), Leonardam Norkārklim 3.C (pedagogs Laura Salnāja), Henrijam Keraitim 2.C (pedagogs Aija Katkovska), Jānim Eibelim 2.B klase (pedagogs Dina Muceniece), Edmundam Bērziņam un  Lenardam Leščinskim 2.D klase (pedagogs Kristīne Garklāva), Samantai Dombrovskai un Liliānai Voškānei 8.C klase (pedagogs Zane Bēķe), Annai Kizino 11.klase, Kristiānai Rītiņai 12.klase (pedagogs Zane Bēķe)!

Ar apgūto skolotājas Zanes Bēķes  vadītajās drāmas stundās iepazīstinaja  11.klase, parādītos  verbatim tehnikā iestudētos "Cilvēkstāstus",  savukārt 12. klases hum.virziena grupa ar  "Aspazijas un Raiņa mīlestības vēstulēm" literārā uzvedumā, abus priekšnesumus gan publika, gan žūrija novērtēja atzinīgi. 12. klases žetonu vakara iestudējuma pirmizrādi piedzīvoja režisora Oskara Kļavas iestudētā  "Brīnumzālīte" pēc R. Blaumaņa stāsta, aktieriem izstaigājot dažādus  mīlestības līkločus. Veiksmi žetonu vakarā un turpmākajos konkursos!

Šodien, vēlot izdošanos piektdienas Skaļās lasīšanas reģionālajā konkursā Ogrē,  noklausījāmies 5.un 6.kl. skolēnu Renāra Rožuleja (pedagogs Sanda Ziemele- Miezīte), Gerdas Vanagas un Lindas Rūsiņas (pedagogs Zane Bēķe ar klases audzinātājas Martas Žagares atbalstu) lasīšanas priekšnesumus.

Ieguldīts liels skolotāju un skolēnu darbs, un šodien visi skatuves runas mākslinieki priecēja žūriju. Paldies žūrijai - Ikšķiles vidusskolas absolventei, starpnovadu un valsts konkursu laureātei Laurai Andrijonokai, Ikšķiles amatierteātra aktrisei ar daudzu gadu pieredzi Evijai Vizbulei, režisoram un dzejniekam no Kurzemes Mārim Neilandam, režisoram un aktierim Oskaram Kļavam -  par labajiem vārdiem, uzmundrinajumu, padomiem un ieteikumiem. Uz konkursa nākamo kārtu starpnovadu apvienībā izvirzīti Ance Grigoroviča, Lenards Leščinskis, Samanta Dombrovska, Anna Kizino, Kristiāna Rītiņa un izrāde "Brīnumzālīte" - veiksmi visiem!

Šī bija skaista diena teātra mākslas noskaņās!

Foto skolas galerijā.