Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Notikumi

Skolēni apgūst, kas datoram "vēderā"?
2021-10-07

Sesto un septīto klašu skolēni apgūst jaunas kompetences. Informātikas un datorikas pirmajās stundās tika apskatīts – kas datoram “vēderā”?

Skolēni ar lielu aizrautību un centību izgatavoja stilizētu, bet ar visām nepieciešamajām sastāvdaļām aprīkotu mātesplati. Pārsvarā dominēja darbi no Lego, bet bija arī zīmēti, gatavoti no kartona un plastilīna. Interesanti bija tas, ka lielākā daļa skolēnu nekad nebija ieskatījušies datora sastāvdaļu komplektācijā un veicamais uzdevums bija ieskats nezināmā, interesantā un sarežģītā pasaulē. Prieks par tiem skolēniem, kuri ļoti labi prezentēja savu darbu un uzdevumā atspoguļoja pat vissīkākās detaļas. Darbu foto var apskatīt skolas galerijā.

Skolotāja Madara Ančereviča