Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Notikumi

Skolotāju diena 2020
2020-10-02
    Skolotāju dienas rītā Ikšķiles vidusskolā skolotāji tika sagaidīti ar dziesmām un mīļiem sveicieniem. Pie centrālās ieejas vestibilā muzicēja 5.-9. klašu koris Mairas Līdumas vadībā, bet sākumskolas vestibilu pieskandināja 2.-4.klašu koris "Puķuzirnis" Sarmītes Viļumas vadībā un Ievas Radziņas-Sproģes vadītais 1.klašu koris. Mīļš paldies skolotājām un skanīgo balsu īpašniekiem par burvīgo skanējumu.
    Paldies Skolēnu pašpārvaldes komandai par mīļo sveicienu un uzmundrinošo dāvaniņu katram skolotājam!
    Gadskārtējais novada izglītības darbinieku pasākums "Gada pedagogs " šogad nenotika visām izglītības iestādēm kopā, taču mūsu kolektīvā svētki neizpalieka.
    Atzinības rakstus saņēma sākumskolas skolotājas Zane Hartmane un Laura Salnāja, jaunais pedagogs Marta Žagare. Azinība labākajam tehniskajam darbiniekam Andrim Raibkazam.
    Sveicam arī nominantus kategorijā "Gada pedagogs": Aija Katkovska, Dina Muceniece, Kristīne Garklāva, Laura Salnāja, Zane Hartmane, Ilze Ļeonova, Inga Kumeliņa, Ginta Liepiņa (nominēta no Tīnūžu sākumskolas).
    Šogad skolotāju sirdis sasildīja aktieris un mūziķis Varis Vētra.
Foto ieskatam skolas galerijā.