Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Skolotāju diena un Gada pedagogs 2019
2019-10-04

Skolotāju diena Ikšķiles vidusskolā iesākās ar muzikāliem sveicieniem sākumskolas un pamatskolas vestibilos, kur Sarmītes Viļumas vadītais "Puķuzirnis" un Mairas Līdumas diriģētais 5.-9.klašu koris parūpējās par skanīgiem pārsteigumiem. Pēcpusdienā skolotājiem veltītā priekšnesumā viņi uzzināja vairāk par savām horoskopa zīmēm, tam sekoja Jura Hirša uzstāšanās, bet noslēgumā skolotāji baudīja skolēnu pašu sarūpēto cienastu. Liels, liels paldies visiem, kas sagādāja skolotājiem viņu svētkos šos pārsteigumus - paldies visiem skolēniem par skaisti noformēto skolu, par gardumiem un muzikālajiem priekšnesumiem! Liels paldies Undīnei Zirnei un Sandai Bērziņai ar komandām!

Arī krāšņais pasākums Gada pedagogs - 2019 Ikšķiles novada izglītības darbiniekiem ir aizritējis. Tas, kā jau ierasts notika Tīnūžu kultūras namā.

Priecājamies par mūsu kolēģiem - Ievu Radziņu Sproģi, Līnu Bužoku, Didzi Avišānu, Raivi Kābeli, Sandu Ziemeli-Miezīti, Santu Kamšu, Aiju Katkovsku, Sandu Skujiņu, Inesi Baroni, Anitu Brūmeli, Aiju Jakovļevu, kas saņēma atzinības un Gada pedagogs - 2019 titula ieguvējām  Solvitu Zirni un Ilzi Krastiņu.

Sirsnīgi sveicam!

Foto skolas galerijā.