Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

"Sporto labākai dzīvei" uzvarētāji noskaidroti.
2020-01-15

Šodien mūsu skolā norisinājās Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase projekta ietvaros organizētās sacensības "Sporto labākai dzīvei", kurās piedalījās 1.c, 3.a un 3.c klases.

“Sporto Labākai dzīvei” sacensības katrā skolā norisinās trīs klašu starpā, kuras izturējušas izaicinājuma atlases kārtu vairāk nekā 330 klašu konkurencē. Sacensību disciplīnas veidotas tā, lai sniegtu jaunas zināšanas, saliedētu klases darbu un pārbaudītu skolēnu fizisko veiklību. Mūsu skolā šīs sacensības notika pateicoties 3.a klases skolēniem, skolotājām Zanei Hartmanei un Diānai Grīnbergai, jo šī klase piedālās projektā "Sporto visa klase" un izturēja atlasi!

Skolēni kopā ar savām klašu audzinātājām ne tikai apguva veselīga uztura pamatus, ko izstrādājusi Rimi Bērniem eksperte Olga Ļubina, atrakstīvā eksperta Edgara vadībā, bet arī uzzināja, kuri no produktiem dod spēku, enerģiju, uzlabo imunitāti un prāta spējas. Sacensību dalībnieki iemācījās pagatavot gardas brokastu tostermaizes Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā, uzlaboja prasmi strādāt komandā, lai veiktu sporta uzdevumus, kā arī izmēģināja spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs.

Finālā skolēniem, lai iegūtu lielo balvu, bija jāpielieto visas iegūtās zināšanas. Šoreiz visveiklākā bija 3.c klase, kas visātrāk atslēdza noslēpumu lādi un ieguva 100 EUR dāvanu karti no RIMI. Arī pārējās klases, saņēmas gardas balvas no Rimi!

Liels paldies atraktīvajai Rimi komandai par šīm sacensībām! Paldies visiem skolēniem un viņu klašu audzinātājām Laurai Salnājai, Sandrai Natvaitei, Zanei Hartmanei, kā arī 3.a klases fizkultūras skolotājai Diānai Grīnbergai!

Foto no pasākuma apskatāmi skolas galerijā.