Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Notikumi

SPORTOJAM AR PRIEKU - sporta diena 5.klasēm
2021-09-07

Rudens ir īpašs gadalaiks, kad atsākas skola, kad sākas viens liels – NEZINĀMAIS…

Pasākums, kas tika sarīkots 5.klašu skolēniem bija īpašs, jo pēc vasaras iespēja saliedēties un būt kopā ar jauno klases audzinātāju.

Svētkos tika piedāvātas astoņas dažādas sportiskas aktivitātes, kurās visās svarīgi bija komandas darbs, saliedētība un draudzība.

Taču sports, paliek sports un kādam veicās mazliet labāk, taču Jūs visi, kas piedalījāties svētkos – esiet uzvarētāji, jo bijāt kopā!

Šoreiz kontrolpunktos tika iekļautas aktivitātes ar nosaukumiem:

•  „Strītbols rullē”, vislabāk veicās 5.b.klasei, tad 5.c.kl.; 5.d.kl. un 5.a.klasei.
  • „Lecam pa vecam”, vislabāk veicās 5.d.klasei, tad 5.a.kl.; 5.b.kl. un 5.c.klasei.
  • „Saldējuma pietura”, vislabāk veicās 5.a.klasei, tad 5.b.kl.; 5c.kl. un 5.d.klasei.
  • „Trakais izbrauciens”, vislabāk veicās 5.b.klasei, tad dalītā vieta 5.a.kl./ 5d.kl. un 5.c.klase.
  • „Ģērbējs”, vislabāk veicās 5.b.klasei, tad 5.d.kl.; 5.a.kl. un 5.c.klase.
  • „Purva bridējs”, vislabāk veicās 5.b.klasei, tad 5.a.kl.; 5d.kl. un 5.c.klasei.
  • „Bumbu pavēlniekos”, vislabāk veicās 5.d.klasei, tad 5.c.kl.; 5.b.kl. un 5.a.klasei.

Kā pēdējo aktivitāti, sk. Diāna Grīnberga piedāvāja komandām „Balonu šovu”, kas izvērtās ļoti interesanti, jo daži bija ātri un spēja veikt balonu piepūšanu un uzdevuma izpildi, taču citiem – bija grūtības, jo dienas laikā paveiktie uzdevumi bija nogurdinājuši.

Laika apstākļi, mūs nelutināja, taču sarūpētās gardās balvas gan.

Paldies visiem sporta svētku dalībniekiem – skolēniem un klašu audzinātājiem. Par līdzdalību plānošanā, organizēšanā un tiesāšanā sk. Diānai Grīnbergai. Lieliskajiem tiesnešiem no 6.b.klases. Mūsu skaņu vīram Sandim (mūzika mūs pozitīvi uzlādēja).

sporta skolotāja Sanita TAURIŅA

Sporta diena 5.klasēm