Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Notikumi

“SPORTOJAM KOPĀ AR TĒTI” aizvadīts!
2022-09-12

Kopš 2010.gada septembra otrā svētdiena Latvijā ir Tēva diena. Svētku mērķis ir tētiem pateikt paldies un aktualizēt tēva lomas nozīmi bērna un ģimenes dzīvē.

Ikšķiles vidusskolas sākumskolas klasēs ar īpašu – sporta svētku pasākumu – atkal atzīmējām šos svētkus sportojot. Rudens ir īpašs gadalaiks, bet šodienas laika apstākļi mūs ļoti lutināja, lai svētki un kopā būšanas laiks izdotos.

Pasākums, kas tika sarīkots sākumskolas skolēniem bija īpašs, jo bērniem bija iespēja saliedēties pēc vasaras un būt kopā ar tēviem, kas spēja izbrīvēt laiku un atsaucās (par to – LIELS PALDIES). Tēviem ( vairāk, kā 100 ) bija iespēja būt komandā, kur paša bērns, kas manuprāt, ir ļoti loģiski un pareizi, jo šis ir laiks – KOPĀ BŪŠANAI!

Svētkos tika piedāvātas 16 dažādas atraktīvas un sportiskas aktivitātes, kurās visās svarīgi bija komandas darbs, saliedētība un draudzība. Taču sports, paliek sports un kādam veicās mazliet labāk, taču Jūs visi, kas piedalījāties svētkos – esiet uzvarētāji, jo bijāt kopā!

1.a klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Matemātikas stunda”, „Futbols jaunās skaņās”, „Par tīrību”, „Fiksmets”, „Ikšķiles tornis”, „Krāsaini un jautri”.

1.b klasei – vislabāk veicās – uzdevumos  „Futbols jaunās skaņās”, „Par tīrību”, „ Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Krāsaini un jautri”.

1.c klasei – vislabāk veicās – uzdevumos  „Florbols šķēršļos”, „Fiksmets”,  „Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Ikšķiles tornis”.

1.d klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Matemātikas stunda”, „Krāsaini un jautri”, „Fiksmets”, „Ikšķiles tornis”, „Dullie krekli”.

1.e klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Riņķa dancis”, „Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Futbols jaunās skaņās”, „Dullie krekli”, „Krāsaini un jautri”.

2.a klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Matemātikas stunda”, Florbols šķēršļos”, „Fiksmets”, „ Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Dullie krekli”.

2.b klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Dullie krekli”, „Fiksmets”, „Krāsaini un jautri”.

2.c klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Matemātikas stunda”,  Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Futbols jaunās skaņās”.

2.d klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Par tīrību”, „ Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Ikšķiles tornis”, „Dullie krekli”, „Krāsaini un jautri”.

2.e klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Krāsaini un jautri”, „Futbols jaunās skaņās”, „Par tīrību”, „Fiksmets”, „Ikšķiles tornis”.

2.f klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Matemātikas stunda”, „Futbols jaunās skaņās”, „Fiksmets”, „Ikšķiles tornis”, „Dullie krekli”, „Krāsaini un jautri”.

3.a klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Matemātikas stunda”, „Florbols šķēršļos”, „ Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”.

3.b klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „Fiksmets”, „ Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”, „Ikšķiles tornis”.

3.c klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Futbols jaunās skaņās”, „Par tīrību”, „Fiksmets”.

3.d klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Matemātikas stunda”,  Krāsaini un jautri”, „Futbols jaunās skaņās”, „Par tīrību”, „Fiksmets”, „Kur ir mana lidmašīna/ kur tā ir”.

3.e klasei – vislabāk veicās – uzdevumos „ Ikšķiles tornis”, „Fiksmets”, „Par tīrību”, „Futbols jaunās skaņās”

ĢIMENEI – ir ļoti liela nozīme un es vēlētos, lai katrs mirklis, kad esiet kopā, kā ģimene – ir īpašs, jo laiks aizskrien ļoti ātri un bērni izaugs nemanot. Novērtējiet katru kopā būšanas laiku, jo mēs jau nezinām, cik laika mums tiek dots, kā vecākam. Esiet vairāk kopā! Rūpes, atbalsts un atbildība ir trīs vaļi, uz kuriem,  pēc Latvijas iedzīvotāju domām, balstās ģimene Latvijā. Vēlētos, lai šādi domātu arī Ikšķiles vidusskolas saime – skolēni, vecāki un skolotāji. Šodien es redzēju ļoti, ļoti daudzas lieliskas ģimenes!

Paldies visiem sporta svētku dalībniekiem – skolēniem, tēviem un klašu audzinātājiem. Arī mammām, kas līdzi juta un palīdzēja saviem bērniem.

Par līdzdalību tiesāšanā – savai 6.b klasei -  LIELS, LIELS PALDIES! Jūs bijāt IZCILI!

Paldies skaņu dj. Sandim un savam kolēģim sk. Raulam, kas piedalījās šo svētku organizatoriskajā darbā un „TĒVA ŠOVU” vadīšanā.

09.09.2022.

Sporta skolotāja Sanita TAURIŅA

Pasākuma foto skolas FB un galerijā