Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Tūrisma diena arī lielajiem
2013-10-01

Tūrisma diena – pārgājiens .

27. septembrī,  10. klases skolnieki, par spīti vējam un lietum, devās pārgājienā uz  ‘’Libertu” bērzu sulas ražotni. Tur mūs sagaidīja ar atplestām rokām- smaidīgs, enerģisks cilvēks. Viņš ieveda mūs savā pagrabā, kur ražo savu produkciju. Linards stāstīja, kā radās ideja veidot par savu uzņēmumu, dalījās vērtīgā pieredzē un iedvesmoja būt radošiem un kreatīviem cilvēkiem.

11. klase:

12. klase:

27.septembrī Ikšķiles vidusskolā norisinājās Tūrisma diena. Šīs dienas ietvaros, neskatoties uz aukstajiem laika apstākļiem, mēs, 12.klase, devāmies uz Olimpisko dienu Ogrē atbalstīt mūsu klases sportistus. Esot šajā pasākumā sajutām īstu sporta „garšu”! Bija liels prieks redzēt mūsu sportistu panākumus dažādās stafetēs un sporta veidos. Motivējām, atbalstījām, kliedzām, priecājāmies.. Tas viss dēļ Jums:Kaspars Krastiņš, Rihards Puduls, Jēkabs Bitāns, Jānis Meļņiks, Andris Robežnieks, kā arī Lūcija Rošāne un Inga Rītere.

Vislielākais paldies jāsaka sporta skolotājiem – Diānai Grīnbergai un Iļjam Nazarovam  – par mūsu sportistu sagatavošanu un motivēšanu šādām sacensībām. Pasākums dēļ Jums bija izdevies uz visiem 100!