Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Vecāku balva 2019
2019-05-31

Vecāku balvas ikgadējais pasākums aizritējis un ir noskaidroti uzvarētāji, kas savas atzīmes uzlabojuši visvairāk. Skolas padomes pārstāves Kristīne Briede un Dace Jurcēna teica paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem par uzmundrinājumu pieteikties konkursam, pasniedza pateicības un sponsoru balvas visiem skolēniem, kuri bija pieteikušies konkursam, bet galvenās balvas - uzņemuma ATEA dāvatos portatīvos datorus saņēma 8.A klases skolēns Aleksandrs Molloudis (kāpums sekmēs 0,7 balles) un 7.A klases skolēns Dzintars Ralfs Šķeltiņš (kāpums sekmju kopvērtējumā 1 balle).

Paldies Kristīnei un Dacei par ieguldīto darbu un tradīcijas turpināšanu. Liels paldies visiem atbalstītājiem, bet vislielākais paldies SIA ATEA par galveno balvu sarūpēšanu!

Sveicam skolēnus, lai arī nākamajà mācību gadā šī balva ir motivācija izaugsmei.

Foto skolas galerijā.