Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Notikumi

Ziemassvētku paldies
2019-12-20

Šodien teicām paldies mūsu skolēniem, kuri ir ne tikai aktīvi līdzdarbojušies skolas dzīvē, bet arī ar savu sirds siltumu snieguši atbalstu saviem klasesbiedriem un skolotājiem. Par godprātīgo, apzinīgo un pozitīvo attieksmi skolēni dāvanā saņēma grāmatas.

Direktora vietniece mācību darbā D.Ganiņa īpaši uzsvēra, ka "šodien, vairāk par sekmēm mācībās, novērtējam cilvēcību, laipnību un labvēlību pret līdzcilvēkiem, visiem savējiem un mūsējiem, un vidi, kurā uzturamies ik dienu. Paldies par sevi un apkārtējos cienošu līdzāsbūšanu..." Īpašu paldies teicām arī vecākiem - Dacei Jurcēnai un Dacei Vanagai, kā arī daudziem citiem vecākiem par viņu atbalstu ikdienas darbā.

Paldies mūsu muzikālajiem kolektīviem Sarmītes Viļumas, Lindas Ivanovas un Mairas Līdumas vadībā, par muzikālo noformējumu, un mūsu izcilajam skaņas vīram Sandim Grauzam!
Direktore Ginta Liepiņa noslēgumā novēlēja, lai katrā sirdī un mājā ienāk Ziemassvētku prieks un mīlestība! Lai visiem pasakaini Ziemassvētki!

Foto no pasākuma skolas galerijā.