Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Pasākumi karjeras atbalstam 1.-4.klašu posmā

Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu
2019-04-29

29. aprīlī klases stundā pie 2. c klases viesojās grāmatas "Plastmasas huligāni" autore Agnese Vanaga.

Rakstniece pastāstīja par savām skolas gaitām. Skolā rakstniecei  patika  rakstīt domrakstus, taču tajos bijis ļoti daudz kļūdu. Ar laiku rakstniece iemācījusies pareizi rakstīt un likt komatus. Agnesei Vanagai  ļoti patika lasīt grāmatas.

Reiz viņa ceļā sastapusies ar plastmasas maisiņu, nodomājusi, ko tas klīst bez darba....un izlēma uzrakstīt  stāstu par šo maisiņu.

Skolēni ar interesi klausījās fragmentus no grāmatas un uzdeva dažādus jautājumus autorei.

Paldies rakstniecei Agnesei Vanagai par veltīto laiku un 2.c klases audzinātājai Laurai Salnājai par brīnišķīgo klases stundu!