Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" 5.-12.klašu posmā

Karjeras diena dzelzceļa nozarē
2019-11-12

2019. gada 28. novembrī notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras un PIKC Rīgas Valsts tehnikuma organizētā Karjeras diena dzelzceļa nozarē, kurā aicināti piedalīties skolotāji, karjeras atbalstā iesaistītie speciālisti un 8. - 9. klašu skolēni.

Pasākuma pirmajā daļā notiks teorētiskas nodarbības, kurās varēs iepazīt dzelzceļa nozares profesijas, nozares attīstību, izglītības un karjeras iespējas nozarē. Savukārt otrajā daļā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs, kurās ielūkosies elektrotehnikas un elektronikas brīnumu pasaulē, atklās dzelzceļa transporta daudzveidību, iepazīstinās ar pārvadājumu organizācijas aizkulisēm, kā arī izmēģinās brauciena simulāciju.

Vairāk informācijas viaa.lv