Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" 5.-12.klašu posmā

Swedbank “Finanšu laboratorijas” apmeklējums
2019-12-12

Šā gada 12.12. mūsu skolas 9.B un 10. klašu audzēkņiem bija iespēja braukt uz Swedbankas centrālo ēku Rīgā, lai piedalītos Swedbank “Finanšu laboratorijā”. Laboratorijas apmeklējums ir interaktīva ārpusskolas finanšu izglītības aktivitāte, lai papildinātu mācību procesu un sniegtu iespēju gan iegūt jaunas zināšanas, gan praktiski nostiprināt jau esošās.

Finanšu laboratorijas pamatā ir spēle ar izlaušanās istabas (Escape room) elementiem, kurā skolēniem bija jāatbild uz dažādiem ar finanšu pratību saistītiem jautājumiem, lai atklātu kodu, kas atslēdz seifu. Atminamā koda daļas bija apslēptas piecās tematiskās bāzes stacijās.

Pēc Finanšu laboratorijas piedzīvojuma skolēni devās ekskursijā pa Swedbank centrālo ēku, kur mūsdienīgās audio un video pieturās uzzināja dažādus faktus par ēku, tās vēsturi un darbiniekiem. Noslēgumā bija iespēja doties virtuālā lidojumā 25.stāvā un no augšas baudīt skatu uz Rīgu.

Karjeras konsultante Ināra Strazdiņa